تبریک گفتن تروریست تروریستی تروریست ها فرمانده سپاه

تبریک گفتن: تروریست تروریستی تروریست ها فرمانده سپاه نیروی انتظامی گرجی زاده سپاه حفاظت اطلاعات سپاه

گت بلاگز اخبار پزشکی مصرف بالای پروتئین به احساس سیری کمک می کند

طبق نتیجه های چندین مطالعه، رژیم غذایی حاوی پروتئین زیاد از ۱۵ درصد کالری عادی موجب ایجاد احساس سیری زیاد شده است و به حفظ عضلات به هنگام از دست دادن چربی کمک م

مصرف بالای پروتئین به احساس سیری کمک می کند

مصرف بالای پروتئین به احساس سیری کمک می کند

عبارات مهم : احساس

طبق نتیجه های چندین مطالعه، رژیم غذایی حاوی پروتئین زیاد از ۱۵ درصد کالری عادی موجب ایجاد احساس سیری زیاد شده است و به حفظ عضلات به هنگام از دست دادن چربی کمک می کند.

به گزارش مهر، افرادی که در رژیم غذایی ارزش پروتئین بیشتری مصرف می کنند، غالبا احساس سیری بیشتری در طول روز دارند، بهتر قادر به کنترل اشتهایشان هستند و کمتر تمایلی به غذاخوردن در شب دارند. سایر فایده های این نوع رژیم غذایی، کم کردن کلسترول، تری گلیسیرید و فشارخون است.

محققان توصیه می کنند به منظور گنجاندن پروتئین زیاد در رژیم غذایی، وعده صبحانه تان را با مصرف تخم مرغ، ماهی دودی یا ماست یونانی شروع کنید. این شیوه موجب می شود به هنگام از دست دادن چربی در وقت لاغری، ماهیچه هایتان را حفظ کنید. از سوی دیگر انجام ورزش های استقامتی به حفظ مقاومت عضلات کمک می کند.

مصرف بالای پروتئین به احساس سیری کمک می کند

از عالی ترین منابع پروتئین می توان به ماهی های چرب سرشار از امگا۳، صدف، مرغ بی پوست، گوشت کم چرب، لوبیا و عدس، و لبنیات کم چرب یا پرچرب اشاره کرد.

واژه های کلیدی: احساس | عضلات | پروتئین | رژیم غذایی | رژیم غذایی | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog