تبریک گفتن تروریست تروریستی تروریست ها فرمانده سپاه

تبریک گفتن: تروریست تروریستی تروریست ها فرمانده سپاه نیروی انتظامی گرجی زاده سپاه حفاظت اطلاعات سپاه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شرح ساخت سریال «خوب بد جلف» از زبان پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی می‌گوید دو قسمت از فیلمنامه سریال «خوب بد جلف» را که بهروز افخمی جهت شبکه نمایش خانگی کارگردانی خواهد کرد، خوانده است.

شرح ساخت سریال «خوب بد جلف» از زبان پژمان جمشیدی

شرح ساخت سریال «خوب بد جلف» از زبان پژمان جمشیدی

عبارات مهم : سریال

پژمان جمشیدی می گوید دو قسمت از فیلمنامه سریال «خوب بد جلف» را که بهروز افخمی جهت شبکه نمایش خانگی کارگردانی خواهد کرد، خوانده است.

به گزارش خبرآنلاین، بهمن ماه سال گذشته بود که فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسم خانی جهت نخستین بار در جشنواره فلیم فجر به نمایش درآمد و بعد از مدت کوتاهی نیز در سینماهای کشور اکران شد.

این فیلم کمدی که به نوعی الهام گرفته از سریال تلویزیونی «پژمان» با بازی پژمان جمشیدی بود، ابتدا قرار بود به وسیله رامبد جوان ساخته شود. حسن فتحی و سروش صحت هم دو کارگردان دیگری بودند که نام ارزش جهت کارگردانی این فیلم مطرح شد ولی در نهایت به علت طولانی شدن نگارش فیلمنامه این همکاری ها ممکن نشد و پیمان قاسم خانی خودش کارگردانی را برعهده گرفت.

حالا بعد از حدود یک سال از ساخته و اکران شدن این فیلم قرار است یک مینی سریال هم ساخته شود که می توان گفت ادامه همان فیلم «خوب بد جلف» است.

پژمان جمشیدی که بعد از فوتبال به سمت بازیگری آمده و به زعم خیلی ها در این عرصه موفق هم شده است هست، در گفت و گو با خبرآنلاین از شرح این سریال گفت.

جمشیدی ابتدا با اشاره به سریال «پژمان» که جهت تلویزیون ساخته شده است بود گفت: «از آنجایی که سریال «پژمان» در تلویزیون ساخته شده است بود، نمی توانستیم در سینما هم با همین نام کار را ادامه دهیم. به همین علت هم فیلم سینمایی که ساخته شد «خوب بد جلف» نام گرفت؛ در ادامه هم کار با همین اسم به شبکه نمایش خانگی می رود، با شخصیت های واقعی و اسم های واقعی مثل اسم خود من که در فیلم هم با نام خودم حضور داشتم.»

این بازیگر در ادامه با اشاره به شاخصه های منحصر به فرد و جالب این کار تصریح کرد: «این کار فوق العاده بامزه است و به نظرم یکی از عالی ترین های نوشته های پیمان قاسم خانی هست. خبر بهتر این که بهروز افخمی قرار است این سریال را بسازند. آقای افخمی پیش از این کمدی فوق العاده «سن پطرزبورگ» را ساخته بود که یکی از ماندگارین فیلم هایی است که در حوزه کمدی ساخته شده است است.»

جمشیدی افزود: «فیلم «سن پطرزبورگ» نشان می دهد که آقای افخمی کمدی را خوب می شناسند و به نظرم ترکیب بهروز افخمی و پیمان قاسمخانی در این فیلم باعث شده است بود که «سن پطرزبورگ» کاری خوب و موفق شود. امیدوارم ادامه این همکاری نیز موثر واقع شود و «خوب بد جلف» هم در شبکه نمایش خانگی ماندگار شود.»

بازیکن سابق پرسپولیس راجع به رگه های فوتبالی که در این کار ممکن است به چشم بخورد، توضیح داد: «ما در فیلم سینمایی «خوب بد جلف» هم رگه های فوتبالی نداشتیم و در این کار هم همینطور هست. درست است که هر جا نام من پژمان جمشیدی باشد فوتبال جزو جدایی ناپذیر آن می شود ولی در این کار هم این اتفاق نیفتاده و زیاد همان زوایای اجتماعی در کار مدنظر هست. در خود سریال «پژمان» هم ما حتی یک پلان از به عنوان نمونه یک بازی فوتبال نداشتیم.»

جمشیدی در آخر نیز گفت: «دو قسمتی که من از فیلمنامه خواندم بسیار جالب است و امیدوارم که در ادامه هم همینطور باشد.»

شرح ساخت سریال «خوب بد جلف» از زبان پژمان جمشیدی

واژه های کلیدی: سریال | نمایش | سینمایی | کارگردانی | بهروز افخمی | پژمان جمشیدی | پیمان قاسمخانی | پیمان قاسم خانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog